Hakkımızda

İhtiyaçlarınız için size özel çözümler üretiyoruz.

Kocaeli 'de bulunan merkezimiz ve depomuzda, YÜZER DÖKÜM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak, dökümhanelerin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinerek yaptığımız yetkili satıcılık anlaşmalarımız ile 1994 yılında faaliyetimize başladık. Firmamız 2002 yılında sektörün ihtiyacı olan besleyici gömlek, shell kum ve besleyici tozu konusunda üretim hatları oluşturarak, üretim yapmaya da başlamıştır.

2004 yılında sektörden gelen talepler neticesinde Metko Hüttenes Albertus ile bayilik çalışması yaparak döküm reçineleri, boyalar ve kalıp ayırıcılar ile firmaların ihtiyaçlarını zamanında ve kesintisiz olarak karşılamaya başlamıştır.

Amacımız her müşterimizin bizden beklentisini üst düzeyde karşılamak, problemlerinizi çözmek, fiyatlarımızı beklentiniz doğrultusunda optimize ederek, kuruluştan bu yana uzun yıllardır gelişen iş tecrübemiz ile sizlere yardımcı olmaktır.

Firmamız; teknik ve pratik bilgimizin, yılların tecrübesine sahip iş gücümüz ile birleşmesi sonucu, müşterilerimize en etkili ve profesyonel şekilde hizmet vererek, siz değerli müşterilerimizin ve dostlarımızın iş hayatındaki problemlerine en kalıcı ve uzun ömürlü çözümleri sunmaktadır.

Kuruluşundan beri müşterilerinin özel ürün isteklerini yerine getirerek hızla büyüyen firmamız kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeden yeni yatırımlarla Döküm sanayine hizmet etmeye devam edecektir.